НОВИНИ

Перевірка е-декларації Корчак. НАБУ оприлюднило відео з допиту свекрухи голови НАЗК

Жінка закрила детектива в своїй квартирі.

Національне антикорупційне бюро опублікувало відео з допиту свекрухи голови НАЗК Наталії Корчак. Відео, а також заяву з приводу інциденту, який виник після допиту, детективи розмістили в Facebook.

«10 листопада 2017 року в рамках розслідування провадження за фактом ймовірного внесення недостовірних даних до е-декларації головою Національного агентства з питань запобігання корупції детектив НАБУ прибув за місцем проживання родички голови НАЗК з метою вручення повістки прибути на допит», - йдеться у повідомленні.

«Остання висловила бажання бути опитаною на місці та запросила детектива до квартири. Після допиту у момент підписання протоколу вона зателефонувала своєму синові (чоловікові Голови НАЗК), після чого відмовилася підписувати протокол та замкнула детектива НАБУ у квартирі зсередини та сховала ключа. Поки він знаходився у квартирі на місце прибула голова НАЗК разом із чоловіком та повідомила працівників НАБУ ззовні, що викликатиме на місце події ЗМІ», - розповіли в НАБУ.

Дивіться також: У НАБУ розповіли про три кримінальні провадження щодо дій службовців НАЗК

Згодом зі сторінки НАБУ зник пост із відео. Однак о 23.40 ролик знову опублікували

Також повідомляється, що працівники Бюро викликали 102 та до жодних силових дій не вдавалися.

«Наразі детектив покинув помешкання свідка. З метою зняття можливих спекуляцій НАБУ публікує відео з місця події», - підсумовується у заяві.

Раніше ЗМІ повідомили, що допит стосується справи, яку НАБУ розслідує з 5 жовтня щодо нової машини Наталії Корчак Skoda Octavia A7, якої не виявилося у декларації чиновниці.