НОВИНИ

Переговори щодо Brexit. ЄС висунув ультиматум Великій Британїї

Країна повинна протягом двох тижнів оголосити свою позицію щодо деяких питань у переговорах.

Євросоюз висунув Великій Британії ультиматум для переходу до другої фази переговорів щодо Brexit. Про це повідомляє AFP з посиланням на представника ЄС з питань Brexit Мішеля Барньє.

Зазначається, що країна повинна протягом двох тижнів оголосити свою позицію щодо деяких питань у переговорах по Brexit, якщо Лондон хоче розблокувати черговий етап переговорів у грудні.

Барньє заявив, що для Британії "життєво важливо" збільшити свої фінансові зобов'язання перед Євросоюзом. На сьогодні сума претензій ЄС до Лондона становить €60 млрд.

Як повідомлялося раніше, уряд Великої Британії планує законодавчо оформити точний час виходу країни з Європейського Союзу. Вихід королівства з ЄС має відбутися 29 березня 2019 року о 23:00 за лондонським часом.

31 серпня глава делегації ЄС Мішель Барньє повідомив, що прориву в переговорах про вихід Великої Британії з Європейського Союзу не відбулося. Брюссель і Лондон знову не змогли досягти прогресу за результатами вже третього раунду переговорів з основних тем Brexit.

Згодом голова делегації Європейського союзу в переговорах щодо Brexit Мішель Барньє заявив, що переговори з Великою Британією зайшли в "глухий кут"

Нагадаємо, під час референдуму 23 червня 2016 року 51,9% британців проголосували за вихід Великої Британії з ЄС (Brexit).