НОВИНИ

  ▪   Єлизавета Гончарова

Суд пожиттєво засудив бойовиків «ДНР», які вбили школяра Степана Чубенка

Крім того, кожен із засуджених має сплатити по одному мільйону гривень компенсації матері загиблого.

У п'ятницю, 10 листопада, Торецький міський суд виніс заочний вирок підозрюваним у вбивстві 16-річного школяра Стапана Чубенка із Краматорська. Про це повідомляє кореспондент Тижня із зали суду.

"Вадима Погодіна, колишнього комбата батальйону «Керч» і його бойовиків Юрія Москальова і Максима Сухомлинова заочно засудили до пожиттєвого ув'язнення", - йдеться у повідомленні.

Крім того, суд задовільнив цивільний позов матері Степана Сталіни Чубенко. Тепер кожен із засуджених має сплатити по одному мільйону гривень компенсації.

Зазначимо, що зараз усі причетні до вбивства школяра перебувають на території РФ.

Раніше ГПУ закликала РФ передати бойовика «ДНР» Вадима Погодіна, який закатував школяра Степана Чубенка.

Нагадаємо, влітку 2014 бойовики Погодіна зсадили хлопця з поїзда за стрічку кольору українського прапора і піддали тортурам. За наказом Погодіна, його підлеглі Михайло Сухомлинов і Юрій Москальов вивезли хлопчика в село під Донецьком, і там Погодін наказав убити юнака - стріляли в Степана сам Погодін і Сухомлинов. Після скоєних на Донбасі злочинів Погодін втік до Криму, де і був затриманий за запитом Інтерполу.

16-річний Степан Чубенко був воротарем футбольного клубу «Авангард». Петро Порошенко нагородив його посмертно орденом за «За мужність» ІІІ ступеня.