НОВИНИ

За романом Жадана. Український фільм переміг на міжнародному кінофорумі у Німеччині

"Ворошиловград" – один з найбільш пронизливих творів у сучасній українській літературі.

У Німеччині на міжнародному кінофорумі "Connecting Cottbus" фільм «Ворошиловград», за однойменним романом Сергія Жадана, отримав головний приз секції Work in Progress. Про це повідомили у прес-службі телеканалу "Україна".

Зазначається. що з українським фільмом конкурували 50 проектів з усієї Європи.

«Ми знову перемогли! Німецький Котбус стає фартовим місцем для нашого фільму! Минулого року експертна публіка обрала «Ворошиловград» як найкращий проект серед багатьох у Центральній та Східній Європі. Ми сприйняли це, як жест довіри і великий аванс. Після того, як ми показали журі відзнятий матеріал, – отримали головний приз секції Work in Progress (в роботі). Серед 50 проектів з усієї Європи!», – розповів режисер картини Ярослав Лодигін.

За його словами, наступного року команда фільму спробує отримати головний приз кінофоруму за вже завершену стрічку.

«Ми дуже раді, що експерти відзначили нашу роботу. Ця перемога – гарна можливість представити проект найбільшим міжнародним сейлз-агентам, дистриб'юторам і телеканалам», – додав генеральний продюсер Володимир Яценко.

Повідомляється, що зйомки картини трохи більше місяця тривали в Старобільську Луганської області, після чого продовжилися в Києві і закінчилися у кінці вересня.

Історію повернення головного героя Германа в рідний край глядачі побачать в кінотеатрах восени 2018-го року. 

«Ворошиловград» – один з найбільш пронизливих творів у сучасній українській літературі, який визнано BBC «Найкращим українським романом Десятиріччя», перекладено англійською, польською, французькою, російською та німецькою мовами, відзначено численними національними та міжнародними нагородами.

Нагадаємо, на VIII Варшавському фестивалі авіаційних фільмів “FlyFilmFestival” український документальний фільм “Повітряні захисники” зайняв перше місце.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.