НОВИНИ

У Світовому банку анонсували зустріч президента організації із Порошенком та Гройсманом

Кім планує обговорити порядок денний реформ в Україні та підтвердити підтримку Світового банку для прискорення економічного зростання та покращення життя людей.

У Києві в неділю, 12 листопада, з дводенним візитом прибуде президент Світового банку Джим Йонг Кім. Він зустрінеться з президентом Петром Порошенком, прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом та іншими політичними діячами. Про це в п’ятницю, 10 листопада, повідомляє пресс-служба банку.

Так, Кім планує обговорити порядок денний реформ в Україні та підтвердити підтримку Світового банку для прискорення економічного зростання та покращення життя людей.

"Джим Йонг Кім зустрінеться з Президентом Петром Порошенком, Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, іншими членами уряду України, пердставниками громадянського суспільства, лідерами приватного сектору, а також із депутатами Парламенту", – йдеться в повідомленні.

За інформацією, на зустрічі будуть обговорюватися шляхи прискорення реформ у сфері сільського господарства, охорони здоров’я, пенсійного забезпечення, енергетики, банківського сектору та боротьби з корупцією в Україні задля поліпшення життя людей, підвищення конкурентоспроможності країни та створення нових робочих місць.

Разом із Гройсманом Кім візьме участь у спеціальному заході "Україна: інновації та можливості".  

Нагадаємо, 8 листопада міністр фінансів України Олександр Данилюк повідомив, що наступного тижня до Києва приїде президент Світового банку Джим Йонг Кім.