НОВИНИ

У Мінфіні розповіли, коли планують продати ПриватБанк

За словами заступниці міністра фінансів України Оксани Маркарової, держава в особі Мінфіну має намір за 5 років вийти з капіталу ПриватБанку.

Українська держава в особі Міністерства фінансів України має намір за 5 років вийти з капіталу ПриватБанку. Про це заявила перший заступник міністра фінансів України Оксана Маркарова в інтерв'ю "Лига.net".

"Зараз разом з правлінням банку ми працюємо над новою стратегією розвитку. Це дуже детальний документ, що описує стратегію розвитку ПриватБанку в найближчі 5 років. Її мета - максимізація вартості банку для виходу держави з капіталу Привату через 5 років", - розповіла Маркарова.

За її словами, наразі розробка відповідного документа знаходиться на завершальній стадії.

Як повідомлялось, у жовтні ПАТ КБ "Приватбанк" виставив на продаж 17 об'єктів нерухомості (квартир) на суму 50 мільйонів гривень.

Нагадаємо, 18 грудня 2016 року Кабмін підтримав пропозицію Національного банку та Ради фінансової стабільності про перехід Приватбанк у стовідсоткову державну власність. Міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що після повної стабілізації Приватбанк буде проданий.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.