НОВИНИ

Суд продовжив запобіжний захід підозрюваному у викраденні Луценка та Вербицького

Апеляційний суд відмовив у задоволенні скарги захисту підозрюваного.

Колегія суддів Апеляційного суду Києва відмовилася змінити запобіжний захід, обраний раніше Печерським райсудом, підозрюваному в організації викрадення Вербицького і Луценка Олександрові Волкову. Про це повідомляє "Цензор.НЕТ".

Зазначається, що суд відмовив у задоволенні скарги захисту підозрюваного.

Тож Волков залишиться під вартою щонайменше до 19 листопада.

Прокурор ГПУ Олексій Донськой зазначив, що прокуратура наступного тижня подаватиме до Печерського райсуду Києва клопотання про продовження арешту Волкову.

Нагадаємо, Волков підозрюється за  ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 146 («Незаконне позбавлення волі або викрадення людини»), ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 127 («Катування»), ч. 3 ст. 27, п. п. 3, 12 ч. 2 ст. 115 («Умисне вбивство») Кримінального кодексу України.

У ГПУ розповіли про докази причетності Волкова до викрадення людей на Майдані: Волков видав себе тим, що дізнавшись про затримання правоохоронцями своїх спільників, спробував втекти до Росії, але потім все ж повернувся в Україну, і саме ці його переміщення викликали цікавість слідчих прокуратури.

У січні 2014 року учасники Майдану Ігор Луценко і Юрій Вербицький були викрадені з території Олександрівської лікарні у Києві та вивезені за місто. Після катування їх кинули в лісі. Вербицький від отриманих травм помер.