НОВИНИ

Україна вирішила збільшити контингент в Афганістані в рамках операції НАТО

За словами представника України в Альянсі Вадима Пристайка, Київ ще не визначив остаточні обсяги своєї участі.

Україна вирішила збільшити контингент на території Афганістану у рамках операції НАТО "Рішуча підтримка". Про це розповів журналістам в Брюсселі представник України в Альянсі Вадим Пристайко. 

"Ми вже прийняли рішення про збільшення нашого контингенту на невелику кількість солдат,але зачекаємо на остаточне визначення нових обсягів допомоги коаліції", - заявив він.

При цьому Пристайко наголосив, що Київ ще не визначив остаточні обсяги своєї участі, а також напрямки, за якими Україна може бути найкориснішою для Альянсу.

"Це можуть бути і військові, і військові тренери, і викладачі. Або ж ми можемо допомогти з підготовкою спеціалістів повітряних сил.  Є багато безпекових професій, яких бракує і без яких неможливо завершити операцію (Альянсу в Афганістані)", - зауважив він.

За словами посла, "країна, яка прагне стати членом НАТО, має звикати давати свій внесок у спільну безпеку, а не лише використовувати безпекові гарантії".  

Наразі в Афганістані присутній обмежений контингент України. 

Наприкінці серпня президент Петро Порошенко заявив, що Україна готова надати допомогу в реалізації нової стратегії США в Афганістані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.