НОВИНИ

У Києві заборонили пересувні цирки з тваринами

Відповідний проект підтримали 66 депутатів міськради.

У Київській міській раді ухвалили проект, який забороняє розміщувати на території столиці пересувні цирки з тваринами. Відповідне рішення було прийняте в ході засідання КМДА.

Проект "Про припинення розміщення заїжджих пересувних цирків-шапіто з тваринами на території міста Києва" підтримали 66 депутатів.

"Даний проект рішення був одноголосно підтриманий профільною екологічною комісією, управлінням екології та Департаментом благоустрою і зоозахисними організаціями та екологами. Часто тварин дресирують з використанням жорстоких методів, нерідко тварин змушують брати участь в жорстоких циркових номерах, наприклад стрибати через палаючі обручі", - зазначила депутат Олеся Пинзеник.

Відповідний проект рішення пропонує Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу КМДА рекомендувати не надавати погодження на розміщення пересувних цирків-шапіто з тваринами у столиці.

Нагадаємо, 5 жовтня на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до рішення “Про врегулювання питань утримання та поводження з собаками і котами у Києві”. Відповідно до рішення, забороняється тримання та вигул домашніх собак і котів на території дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.