НОВИНИ

Парламент перерозподілив держбюджет-2017

Рада збільшила витрати бюджету на надання пільг та житлових субсидій.

У четвер, 9 листопада, парламент підтримав за основу і в цілому законопроект №7258 "Про внесення змін до закону "Про Державний бюджет України на 2017 рік". За відповідний документ проголосували 292 нардепа.

Так, закон передбачає перерозподіл видатків загального фонду державного бюджету шляхом збільшення витрат на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг на 7,6 млрд гривень.

За інформацією Державної казначейської служби України, станом на 01.09.2017 в органах Казначейства зареєстровано фінансові зобов'язання нарахованих пільг і субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг на суму 68,8 млрд гривень або на 7,6 млрд гривень більше річного плану.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила у повторному другому читанні проект закону №1581-д "Про житлово-комунальні послуги". Законопроект встановлює порядок укладення договорів на отримання комплексу житлово-комунальних послуг, а саме на послугу управління, водопостачання, поводження з побутовими відходами, газ, електрика.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.