НОВИНИ

НАЗК виявило у посадовця АП незадекларовані авто та доходи

Нацагенство винесло відповідний припис.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) за результатами перевірки декларацій винесло припис про порушення закону про запобігання корупції щодо заступника керівника Головного департаменту з питань нацбезпеки та оборони Адміністрації президента (АП) Володимира Колесніка. Про це повідомили у прес-службі НАЗК у четвер, 9 листопада.

"Національне агентство провело повну перевірку декларацій за 2015 та 2016 роки, поданих Володимиром Колесніком, та виявило порушення вимог пунктів 2, 3, 5, 7 частини першої статті 46 Закону України "Про запобігання корупції", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Колеснік не відобразив деякі відомості про автомобілі, зареєстровані за ним та членом його сім’ї на праві власності, та про наявність корпоративних прав, а також зазначив недостовірні відомості щодо окремих об’єктів нерухомості та отриманих доходів.

"Оскільки задекларовані недостовірні відомості відрізняються від достовірних на суму меншу, ніж 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, зазначені порушення не містять ознак правопорушень, передбачених частиною четвертою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та статтею 366-1 Кримінального кодексу України", - додали у відомстві.

Проте НАЗК винесло припис про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону Керівнику Апарату Адміністрації Президента України Олексію Дніпрову щодо Колесніка.

Згідно із приписом, Нацагентство вимагає від Дніпрова вжити заходів щодо усунення Колесніком порушень вимог Закону України "Про запобігання корупції", а також провести службове розслідування та покарати через зазначенні порушення.

Зазначається, що припис НАЗК є обов’язковим до виконання.

Нагадаємо, раніше Національне агентство з питань запобігання внесло два приписи про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону міністру освіти і науки України Лілії Гриневич.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.