НОВИНИ

НАЗК викликало для надання пояснень директора НАБУ

В агентстві стверджують, що Ситник не надав відповіді на офіційний запит на інформацію.

Національне агентство з питань протидії корупції запросило директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника для надання пояснень. Про це йдеться у заяві НАЗК.

Повідомляється, що Ситник не виконав законні вимоги відомства, а саме необґрунтовано відмовив у наданні Агентству інформації та документів. Відмова стала порушенням статті 12 Закону України «Про запобігання корупції», тому в результаті НАЗК викликає Ситника.

Відповідно до українського законодавства, державні органи зобов’язані надавати запитувану НАЗК інформацію, документи тощо упродовж десяти робочих днів з дня одержання запиту. Ненадання ж, а також порушення встановлених законодавством строків їх надання передбачають штраф від 100 до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Однак посадова особа, яка не відповіла Агентству, має право також пояснити причини своїх ді.

Наразі Ситник не відреагував на виклик НАЗК.

Нагадаємо, НАЗК внесло припис стосовно віце-президента ДП "Антонов" Андрія Чабанова.

Крім того, агентство внесло два приписи про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону міністру освіти і науки України Лілії Гриневич.