НОВИНИ

Окупаційна влада Криму звинуватила затриманого активіста в пропаганді нацизму

Причиною затримання став пост у соціальній мережі "ВКонтакте".

Окупаційна влада Криму звинуватила затриманого в середу, 8 листопада, кримськотатарського активіста Сейтумера Сейтумерова в пропаганді нацизму. Про це повідомив правозахисник Едем Семедляєв.

"Стосовно Сейтумера Сейтумерова складають адміністративний протокол за частиною 1 статті 20.3 КоАП Росії", — написав він.

Стаття називається "пропаганда або публічна демонстрація нацистської атрибутики або символіки, або атрибутики або символіки екстремістських організацій, або інших атрибутики або символіки, пропаганда або публічна демонстрація яких заборонені федеральними законами". Її санкціям передбачено накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від однієї тисячі до 200 тисяч рублів (приблизно 450-900 гривень — Ред.) з конфіскацією предмета адміністративного правопорушення або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб з конфіскацією предмета адміністративного правопорушення.

Семедляєв додав, що причиною затримання став пост у соціальній мережі "ВКонтакте".

Як повідомлялося, 8 листопада в окупованому Криму силовики прийшли з обшуками до громадського активіста і працівника - Сейтумера Сейтумерова. Пізніше з'явилася інформація про те, що його відвезли в поліцію.