НОВИНИ

Укроборонпром звільнив директора Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу

Олександра Кравчука притягнуто до дисциплінарної відповідальності, а матеріали щодо розтрати коштів підприємством досліджують у рамках кримінальних проваджень.

Керівництво ДК "Укроборонпром" звільнило директора ДП "Львівський державний авіаційно-ремонтний завод" Олександра Кравчука з займаної посади. Про це повідомила 8 листопада прес-служба "Укроборонпрому".

Зазначається, що було встановлено чисельні факти порушень та недоліків у фінансово-господарській діяльності ДП "Львівський державний авіаційно-ремонтний завод" та  систематичне ігнорування його директором принципів політики прозорої закупівлі, яку спроваджує Концерн.

"За виявлені порушення керівника підприємства було притягнуто  до дисциплінарної відповідальності, а виявлені у 2016-2017 роках матеріали щодо розтрати службовими особами ДП "ЛДАРЗ" коштів під час закупівлі товарно-матеріальних цінностей у взаємопов’язаних комерційних структур спрямовано до правоохоронних органів та зараз досліджують у рамках кримінальних проваджень", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у вересні Національне антикорупційне бюро (НАБУ) вирішило провести перевірку державного концерну Укроборонпром щодо можливих порушень законодавства під час здійснення фінансово-господарської діяльності виявлених Державною аудиторською службою України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.