НОВИНИ

Фіскальна служба відновила перевірку щодо сплати податків міністром фінансів

Данилюк вказав на некомпетентність працівників ДФС, які склали акт перевірки.

Державна фіскальна служба відновила податкову перевірку щодо міністра фінансів Олександра Данилюка. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За словами міністра, 6 листопада він отримав висновок ГУ ДФС в місті Києві за результатами перевірки.

"Перевірку відновили, незважаючи на закриття справи ГПУ та на неузгодження цих дій з нормами податкового кодексу про обмеження на строк проведення перевірок", - зазначив Данилюк.

Він додав, що перевірку відновили відразу після того, як він "оприлюднив інформацію щодо зловживань в ДФС Києва на сотні мільйонів гривень та поставив завдання керівнику ДФС забезпечити проведення розслідування та відсторонити причетних".

Данилюк також повідомив, що його запросили на засідання комітету з податкової політики з доповіддю про боротьбу зі зловживаннями ПДВ. Воно відбудеться 15 листопада.

Крім того, Данилюк вказав на некомпетентність працівників ДФС, які склали акт перевірки.

"З одного боку, цілком очікувано акт зняв всі питання щодо невідповідності моїх доходів та витрат. З самого початку ці звинувачення були безперспективні. Але з іншого боку, були висунуті інші безглузді звинувачення. Виявляється що я на той час постійно проживаючи з родиною за кордоном, працюючи та сплачуючи там податки, мав ще крім цього заплатити податки в Україні. Ну "не знають" в ДФС про Угоди про уникнення подвійного оподаткування, резидентство та інші нюанси податкового законодавства", - підсумував Данилюк.

Нагадаємо, влітку ЗМІ повідомили, що Генпрокуратура запідозрила міністра фінансів Олександра Данилюка в ухиленні від сплати податків. Однак міністр заявив, що підозри ГПУ щодо несплати податків або інших офіційних документів не отримував. Також він збирався подати скаргу на суддю, який доручив Державній фіскальній службі перевірити його.

4 вересня Генпрокуратура закрила провадження про повноту сплати податків міністром фінансів Олександром Данилюком.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.