НОВИНИ

Суддю, яка позбавляла водійських прав активістів Автомайдану, обрали безстроково

Вища рада правосуддя не врахувала порушення, допущені Захарчук при розгляді справи.

Вища рада правосуддя призначила безстроково суддю Подільського районного суду міста Києва Світлану Захарчук, яка в часи Майдану позбавляла прав керування транспортними засобами учасників поїздки до Межигір’я. Про це йдеться у повідомленні ВРП.

Як повідомив адвокат Небесної сотні Роман Маселко, доповідачем у дисциплінарному провадженні і з призначення Захарчук безстроково була одна і та ж член ВРП, а також переможець конкурсу до Верховного суду - Алла Лесько.

"Важливо відзначити, що справа Захарчук, а саме відсутність вмотивованого рішення по ній, а також повне ігнорування доказів, наданих адвокатами потерпілих, стало однією з підстав для негативного висновку ГРД (Громадська рада доброчесності – ред.) стосовно А. Лесько", - додав Маселко.

На його думку, "тепер потрібно було довести - Лесько і ВРП були праві щодо Захарчук, і нічого вона не порушувала".

Адвокат підкреслив, що ВРП закрила очі на порушення, допущені Захарчук при розгляді справи.

"Бо ВККС (Вища кваліфікаційна комісія суддів - ред.) розглядала скаргу на неї та закрила провадження ... у зв’язку з відсутністю будь-яких порушеннях у її діях", - розповів Маселко.

За його словами, діюча Вища кваліфікаційна комісія суддів очолювана С. Козьяковим у червні 2016 року не знайшла у діях Захарчук жодних порушень, а в липні 2016 рекомендувала її обрати безстроково.

Раніше повідомлялося, що  Вища рада правосуддя звільнила суддю Шевченківського районного суду Києва Людмилу Козятник за безпідставне переслідування активістів "Автомайдану".

Нагадаємо, в Україні за переслідування активістів "Автомайдану" на лаві підсудних перебувають майже 80 ДАІшників, ще понад 34 суддів звільнено.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.