НОВИНИ

Україна ввела санкції проти російської компанії-постачальника антрациту

Санкції набудуть чинності через 40 днів.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України за запитом Служби безпеки України ввело санкції проти російської компанії «Южтранс», яка є одним із найбільших постачальників антрациту в Україну. Про це йдеться в наказі МЕРТ від 30 жовтня №1583, повідомляє Ліга. БІзнес.

Згідно з повідомленням, «Южтрансу» (Ростовська область) буде заборонено здійснювати зовнішньоекономічну діяльність з господарюючими суб'єктами в Україні.

Читайте також: Росія вивозить антрацит з Донбасу через територію України - ЗМІ

"... за дії, які можуть стати на заваді національній економічній безпеці", - йдеться в обґрунтуванні наказу.

Санкції набудуть чинності через 40 днів.

З травня по 22 жовтня цього року компанія «Южтранс», за наявними даними, поставила для «Донбасенерго» понад 100 тис. тонн антрациту. Це третій показник серед постачальників енергетичного вугілля в Україні після групи ДТЕК (шахтоуправління Обухівська) і холдингу «Східвугілля» (Печорська вугільна компанія).

Зазначимо, зараз в Україні спостерігається гострий дефіцит енергетичного вугілля як антрацитової, так і газової груп.

Читайте також: У Ахметова заявили, що вугілля із шахт окупованого Донбасу продають через Росію до Туреччини


Компанія «Южтранс» входить в Південну вугільну компанію, яка володіє видобувними активами в Ростовській області. «Южтранс» є одним із найбільших постачальників вугілля сорту АШ з Росії. Це вугілля спалюється на теплових електростанціях, зокрема, енергогенеруючої компанії «Донбасенерго». Також компанія поставляє антрацит для потреб металургійних і інших промислових підприємств в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.