НОВИНИ

ВРП дозволила арешт голови Госпсуду Сумщини, якого викрили на хабарі

За інформацією, Коваленка вже звільнили з посади за власним бажанням.

У вівторок, 7 листопада, Вища рада правосуддя дала згоду на утримання під вартою судді господарського суду Сумської області Олександра Коваленка, якого викрили на отриманні хабара на суму 26 тис. доларів США. Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Відповідне подання 3 листопада до ВРП надіслав заступник Генерального прокурора – керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

"Вища рада правосуддя, дослідивши матеріали подання, заслухавши доповідача, представників Генеральної прокуратури: начальника четвертого відділу управління процесуального керівництва, підтримання державного обвинувачення та представництва в суді Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури Симківа Р.Я. та прокурора зазначеного відділу Гарванка І.М., представників судді – адвокатів Кравченка О.В. та Ломаку Ю.М., суддю Коваленка О.В., вирішила подання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Назара Івановича задовольнити", – йдеться в повідомленні.

За інформацією, 2 листопада Коваленку оголосили та вручили повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною четвертою статті 368 КК України.

Як повідомляє прес-служба господарського суду Сумської області, 5 листопада у ході загальних зборів суддів Коваленка  було звільнено за власним бажанням. 

Нагадаємо, 1 листопада працівники Служби безпеки України викрили на отриманні хабара на суму 26 тис. доларів США голову Сумського господарського суду. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.