НОВИНИ

Стрілянина у техаській церкві. З'явилися нові подробиці про нападника

Девін Патрік Келлі у текстовому повідомленні погрожував своїй тещі.

Перед тим, як відкрити стрілянину у церкві в техаському містечку Сазерленд-Спрінґс (США), чоловік на ім’я Девін Патрік Келлі у текстовому повідомленні погрожував своїй тещі. Про це повідомив регіональний директор департаменту громадської безпеки штату Техас Фріман Мартін.

«У цьому не було расистських мотивів, це не було через релігійні переконання», – сказав Мартін.

Він також заявив, що 26-річний Девін Патрік Келлі помер внаслідок вогнепального поранення після того, як у нього поцілила стороння людина.

Місцевий шериф Джо Такітт уточнив, що члени родини Келлі не були присутніми в церкві під час нападу.

Келлі, який раніше служив у війську, мав погану характеристику з боку військово-повітряних сил через переслідування дружини та дитини, військовий суд свого часу засудив його до 12 місяців позбавлення волі. За законом США обвинувальний вирок щодо Келлі мав перешкодити йому купити зброю, але військові не змогли включити цей вирок до бази даних, що використовується для перевірки потенційних покупців зброї.

Нагадаємо, щонайменше 26 людей загинули в результаті стрілянини, яку вчинив озброєний чоловік в одній з баптистських церков в американському штаті Техас, неподалік міста Сан-Антоніо 5 листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.