НОВИНИ

У Міноборони та СБУ назвали кількість своїх працівників, які залишили Крим після окупації

У СБУ заявили, що на півострові проходили службу понад 1600 осіб, а повернулися близько 200.

У Міністерстві оборони України та Службі безпеки України назвали кількість своїх працівників, які виїхали з території Криму після окупації півострова. Відповідну інформацію відомства надали в відповідь на запит народного депутата України Дмитра Тимчука, пише Крим.Реаліі.

Так, з майже 13,5 тис військовослужбовців на підконтрольну Україні територію виїхало лише чотири тисячі.

"Повідомляємо, що на 1 березня 2014 в військових частинах і установах Збройних Сил України, дислокованих на території АР Крим, проходили службу 13 468 військовослужбовців, з них: офіцерського складу - 4637 осіб, рядового, сержантського і старшинського складу - 8831 осіб. До материкової частини України прибув 3991 військовослужбовець, з них: офіцерського складу - 1649 осіб, рядового, сержантського і старшинського складу - 2342 осіб", - зазначається в повідомленні.

У СБУ заявили, що на півострові проходили службу понад 1600 військових, а повернулися близько 200.

"Повідомляємо, що станом на 01.03.2014 в підрозділах, органах, закладах та установах Служби безпеки України, які дислокувалися на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, проходили військову службу 1619 військовослужбовців. Після окупації Росією Автономної Республіки Крим та м.Севастополь на материкову частину України прибуло 217 військовослужбовців, у тому числі офіцерів – 210, військовослужбовців за контрактом, осіб сержантського і старшинського складу – 7", – йдеться в документі.

Як повідомлялося, 29 вересня російська ФСБ заявила про затримання в окупованому Криму російського військовослужбовця та його приятельки за підозрою у нібито шпигунстві на користь України. Мова йде про громадян РФ Дмитра Долгополова та Анну Сухоносову.  У Генштабі зазначили, що Долгополов раніше проходив службу у ЗСУ, а в 2014 році після анексії Криму перейшов на службу до російської армії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.