НОВИНИ

НБУ відніс до категорії неплатоспроможних ще один банк

За даними фінустанови, ПАТ "Банк Богуслав" віднесено до категорії неплатоспроможних.

Національний банк України відніс до категорії неплатоспроможних ПАТ "Банк Богуслав". Про це повідомила прес-служба фінустанови.

"Відповідно до вимог статті 76 Закону України "Про банки і банківську діяльність" 06 листопада 2017 року Правління Національного банку України прийняло рішення №708-рш/БТ "Про віднесення Публічного акціонерного товариства "Банк Богуслав" до категорії неплатоспроможних". За результатами діагностичного обстеження було затверджено необхідний обсяг докапіталізації ПАТ "Банк Богуслав"", - йдеться у повідомленні.

Протягом серпня-жовтня 2017 року керівництво та власники істотної участі банку вживали заходів для виконання вимог із докапіталізації, зокрема, шляхом погашення непрацюючих активів, збільшення обсягу забезпечення за кредитами.

Однак, станом на 01 листопада 2017 року ПАТ "Банк Богуслав" не забезпечило виконання заходів, передбачених планом реструктуризації в частині збільшення статутного капіталу, унаслідок чого банк не досяг запланованого розміру статутного капіталу та запланованого розміру регулятивного капіталу.

Раніше Національний банк України відніс до категорії неплатоспроможних ПАТ "Комерційний банк "Гефест".