НОВИНИ

Обстріл авто у Харкові. Поліція озвучила три версії вбивства бізнесмена Аксельрода

Йдеться, зокрема, про вбивство, вчинене оточенням жертви з корисливих мотивів, вбивство за борги і вбивство з метою перерозподілу сфер впливу в кримінальному середовищі.

Начальник слідчого управління ГУ Нацполіції у Харківській області Сергій Чиж повідомив, що харківські правоохоронці відпрацьовують три версії загибелі бізнесмена Едуарда Аксельрода під час обстрілу автомобіля Audi. Про це він розповів журналістам, передає Укрінформ.

"Слідство висунуло три версії вбивства Аксельрода: вбивство, вчинене оточенням жертви з корисливих мотивів, вбивство за борги і вбивство з метою перерозподілу сфер впливу в кримінальному середовищі", - наголосив Чиж.

При цьому він додав, що в іншому кримінальному провадженні розглядається зв'язок між вбивством Аксельрода та вбивством екс-депутата Держдуми РФ Дєніса Воронєнкова.

"У справі призначено 25 експертиз. Речові докази, включаючи автомобіль Audi, з місця події вилучено. У розслідуванні беруть участь найдосвідченіші фахівці", - додав Чиж.

Чиж зауважив, що справа перекваліфікована на ч. 2 ст. 115 КК України: санкція - аж до довічного позбавлення волі.

Як повідомлялось, унаслідок обстрілу автомобіля у Харкові, що стався вночі 5 листопада, загинув Едуард Аксельрод 1972-го року народження. Згодом політтехнолог Віктор Уколов заявив, що Аксельрод був пов'язаний зі вбивством екс-депутата Держдуми РФ Дєніса Воронєнкова.