НОВИНИ

Стала відома дата, коли Пучдемон постане перед судом - AFP

Колишній лідер Каталонії разом з міністрами регіону постануть перед судом Бельгії 17 листопада.

Колишній лідер уряду Каталонії Карлес Пучдемон разом з міністрами регіону постануть перед судом Бельгії 17 листопада. Про це повідомляє AFP усвоєму Twitter з посиланням на судове джерело.

"Каталонський екс-лідер, міністри постануть в Бельгійському суді 17 листопада", - йдеться у повідомленні.

Раніше бельгійський суд відпустив на поруки колишнього лідера Каталонії Карлеса Пучдемона та ще чотирьох колишніх міністрів регіону. 

Нагадаємо, 30 жовтня відсторонений владою Іспанії каталонський лідер Карлес Пучдемон разом з іншими усуненими від влади членами свого кабінету прибув до Брюсселя.

1 листопада Національний суд Іспаніївикликав на допит Пучдемона та 13 усунених з посад членів його влади.

3 листопада іспанський суд видав міжнародний європейський ордер на арешт Пучдемона і чотирьох його союзників, які не з'явилися на засідання Верховного суду в Мадриді. Влада Бельгії підтвердила отримання ордера. Міністр юстиції Бельгії Коен Генс заявив, що бельгійський уряд не має впливу на майбутнє Пучдемона після видачі ордера, оскільки ордер на арешт є «абсолютно юридичною процедурою», яка «відбувається через прямий контакт між правоохоронними органами».

5 листопада колишній голова уряду Каталонії Карлес Пучдемон та ще четверо його соратників, які перебували разом з ним в Брюсселі, здалися бельгійської поліції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.