НОВИНИ

Не тільки політики. У "райському" скандалі з офшорами засвітилася низка зірок шоу-бізнесу та кіноіндустрії

Серед любителів офшорів опинилася Мадонна, Боно і актриса Кіра Найтлі.

До матеріалів глобального журналістського розслідування "Райські папери" потрапили відомі зірки шоу-бізнесу та кіноіндустрії. Про це пишуть журналісти видання Daily News.

"Не тільки політики, але і відомі зірки, є в "Райських паперах" - Боно, Мадонна і актриса Кіра Найтлі", - наголошується в матеріалі.

Зокрема, у документах сказано, що Мадонна вклала акції в медичний центр, Фронтмен групи U2 Боно виявився співвласником торгового центру в невеликому містечку Утена (Литва) після інвестування в компанію "Nude Estates", яка розташована на Мальті.

Голлівудська зірка Кіра Найтлі вклала інвестиції у компанію нерухомості.

Нагадаємо, 5 листопада о 20:00 за українським часом одночасно чотириста журналістів в шістдесяти семи країнах опублікували свої матеріали про фінансові таємниці можновладців. Зокрема, розслідування журналістів показало, що колишній соратник екс-президента України Віктора Януковича Антон Пригодський через офшорну мальтійську компанію «TUC limited» замовив 37-метрову яхту Santa Maria T вартістю у понад 13 мільйонів євро. 

Навесні цього року учасники Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів а також Центру розслідування корупції та організованої злочинності OCCRP, які торік оприлюднили проект «Панама Пейперз», отримали доступ до нових документів. Нове глобальне журналістське розслідування назвали «Paradise Papers» або «Документи з райських островів». Цього разу журналісти проаналізували дані про власників офшорних компаній з двох десятків юрисдикцій. Вони розташовані переважно на невеликих екзотичних островах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.