НОВИНИ

НАЗК направило до суду протоколи щодо депутатів Волноваської райради

Посадовці не повідомили про наявність в них реального конфлікту інтересів і взяли участь у голосуванні районної ради в інтересах підприємства в якому є керівниками.

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протоколи про адміністративні правопорушення стосовно депутатів Волноваської районної ради Донецької області В’ячеслава Мельника, Івана Мельника і Богдана Рогаченка. Про це 6 листопада повідомила прес-служба НАЗК.

"Національне агентство встановило, що вказані депутати допустили виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомили про це відповідний орган, і вчинили дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим порушили вимоги частини першої статті 1727 Кодексу України про адміністративні правопорушення: неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, та частини другої статті 172-7 Кодексу: вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час засідання районної ради посадовці не повідомили про наявність в них реального конфлікту інтересів і взяли участь у голосуванні районної ради в інтересах підприємства в якому є керівниками. Так, Іван і В’ячеслав Мельники є співзасновниками підприємства, а Богдан Рогаченко заступником генерального директора.

У зв'язку з цим, уповноважена особа Національного агентства склала адміністративні протоколи стосовно депутатів районної ради.

Нагадаємо, раніше НАЗК внесло попередження меру Києва Кличку.

Крім того, Нацагентство внесло припис стосовно віце-президента ДП "Антонов" Андрія Чабанова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.