НОВИНИ

Канада ввела санкції проти 30 громадян Росії за "законом Маґнітського"

Також нові санкції Канади торкнулися громадян Венесуели і Південного Судану.

Канада ввела санкції проти 52 осіб за корупцію або "грубі порушення прав людини", включаючи 30 росіян. Про це повідомляє СВС.

"Канада санкціонує 52 людини за корупцію або "грубі порушення прав людини". Включаючи 30 росіян, 19 венесуельців, 3 південних суданців", - йдеться в повідомленні.

Так, згідно із заявою канадського зовнішньополітичного відомства, обмежувальні заходи вводяться у зв'язку з нещодавно прийнятим законом "Про жертви корумпованих іноземних урядів» або "Закону імені Сергія Маґнітського".

Нагадаємо, у жовтні сенат Канади одноголосно проголосував за проект "закону Маґнітського".

Як відомо, Сєргєй Маґнітскій, юрист фонду Hermitage Capital, заявив про розкриття великого розкрадання бюджетних коштів, після чого сам був звинувачений в ухилянні від сплати податків. Його взяли під варту. Маґнітскій помер в СІЗО в Москві у 2009 році. Правозахисники впевнені, що Маґнітскій помер через погані умови утримання та відмову у медичній допомозі з боку слідства, яке домагалося від нього свідчень, вигідних для низки корумпованих силовиків. У березні 2013 року слідчий комітет РФ припинив кримінальну справу за фактом смерті Маґнітского за відсутністю складу злочину. У 2012 році в США прийняли "закон Маґнітского", що об'єднав скасування поправки Джексона-Веніка, яка обмежувала торгівлю між державами, і одночасно ввів візові санкції щодо порушників прав людини в Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.