НОВИНИ

Швидке знищення противника. Україна отримає потужні комплекси радіоелектронної та контрабатарейної боротьби

Зброю передадуть американські партнери.

Україна отримає від Сполучених Штатів Америки (США) більш потужні комплекси радіоелектронної та контрабатарейної боротьби. Про це заявив президент Петро Порошенко на урочистостях в Київській області з нагоди Дня ракетних військ та артилерії Збройних Сил України.

Порошенко нагадав про надання Сполученими Штатами Америки засобів контрбатарейної боротьби, які модернізуються в Україні.

«Ми отримали також унікальний антимінометний комплекс. Завдяки цьому скорочено час на знищення засобів враження противника. І цей час, від моменту фіксації і до знищення складає лише кілька хвилин», - сказав президент.

«І згадані комплекси дуже добре зарекомендували себе на лінії зіткнення, і я мав можливість нещодавно, у вересні місяці, під час відвідування Нью-Йорка подякувати за це керівництву Сполучених Штатів, в тому числі, і подякувати від українських воїнів, і домовитись про те, що ця допомога буде розширена. Будуть надаватися більш сучасні, більш потужні комплекси радіоелектронної боротьби, контрабатарейної боротьби і не тільки зі Сполучених Штатів Америки», - зазначив глава держави.

Як повідомлялося, Україна має намір закупити у Польщі 155- міліметрові самохідні артилерійських установок (САУ) Krab.


 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.