НОВИНИ

У МВФ висунули вимоги для отримання наступного траншу

Умовами для четвертого перегляду програми є, зокрема, прийняття закону про приватизацію, який забезпечить прозорий продаж державних активів.

Представник Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні Йоста Люнгман назвав чотири вимоги до українського уряду для наступного траншу.

"Умовами для четвертого перегляду програми є прийняття закону про приватизацію, який забезпечить прозорий продаж державних активів, також вимогою була вже прийнята пенсійна реформа. Ми зараз оцінюємо, наскільки вона відповідає пенсійній системі", - сказав Люнгман.

За його словами, потрібно теж прийняти земельну реформу.

"Ми не відмовилися від цієї реформи. Ми вирішили її відкласти на 2018 рік для того, щоб дати час для її комплексної розробки та знаходження консенсусу в суспільстві", - запевнив представник МВФ.

Він додав, що Україні необхідно також створити антикорупційний суд і врегулювати питання з цінами на газ.

"Україна вже виконала програму на 2/3, було отримано 12,5 млрд доларів", - наголосив Люнгман.

Крім цього, представник МФВ визначив найважливіші проведені реформи, а саме реформу банківського сектора, введення плаваючого курсу, таргетування інфляції, створення НАБУ і реформу енергетичного сектора.

Нагадаємо, 14 вересня директор із комунікацій МВФ Джеррі Райс на брифінгу у Вашингтон заявив, що Україна для завершення четвертого перегляду програми співробітництва і отримання п'ятого траншу МВФ  фонду має затвердити пенсійну реформу, прискорити приватизацію й показати реальні результати в боротьбі з корупцією. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.