НОВИНИ

Вбивство Окуєвої. Осмаєв заявив про відсутність претензій до українських спецслужб

Він вважає, що потрібен час, щоб зміцнити українські правоохоронні органи.

Колишній командир миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва Адам Осмаєв не має претензій до українських спецслужб через загибель його дружини, ветерана АТО Аміни Окуєвої. Про це він сказав в ефірі ток-шоу «Право на владу» на каналі «1+1».

«Ні, які можуть бути претензії? У нас йде війна в Україні, гібридна, неоголошена війна. В міру своїх можливостей правоохоронні органи працюють. Звичайно, є для всіх нас місце вдосконаленню. Я думаю, з часом це прийде. Але Україна сьогодні ослаблена. І потрібен час, щоб зміцнити правоохоронні органи і все інше. Головне – йти вперед», - сказав Осмаєв.

Нагадаємо, ввечері 30 жовтня в Київській області невідомі обстріляли автівку чеченських добровольців. Загинула Аміна Окуєва, її чоловік Адам Осмаєв отримав поранення в ногу. Поліція оголосила на Київщині план «перехоплення» і відкрила кримінальне провадження за статтею "умисне вбивство". Слідство розглядає дві основні версії вбивства Аміни Окуєвої-  це дії російських спецслужб, а друга – це дії осіб, які перебувають на території Чеченської республіки. 

Аміну Окуєву поховали у Дніпрі 1 листопада.