НОВИНИ

В Укроборонпромі заявили про завершення капремонту літака Ан-26 для армії

Відновлений літак пройшов усі випробування і готовий до передачі замовнику.

Державний концерн "Укроборонпром" заявив про завершення капітального ремонту літака Ан-26 Збройних сил України. Про це повідомляє прес-служба концерну.

"Державне підприємство "Завод 410 цивільної авіації", що входить до складу держконцерну "Укроборонпром", завершило капітальний ремонт військово-транспортного літака Ан-26 для ЗСУ", - йдеться в повідомленні.

Дивіться також: Укроборонпром опублікував відео польоту модернізованого літака АН-26

Також повідомляється, що відновлений літак пройшов усі випробування і готовий до передачі замовнику. Так, під час капремонту був проведений повний комплекс робіт з відновлення всіх систем літака, встановлено нове радіоелектронне обладнання, в тому числі були замінені системи зв'язку, навігації, приладової та іншої бортової апаратури.

В Укроборонпромі наголосили, що завдяки цьому цей Ан-26 може здійснювати польоти на міжнародних трасах та брати участь у спільних діях з силами НАТО. До цього аналогічні роботи були проведені з іншими Ан-26, один з яких був переданий військовим льотчикам влітку цього року.

Загалом у 2017 році ДП "Завод 410 ГА" проводить роботи по відновленню чотирьох літаків, а також уже виконано регламентні роботи і етап відновлення ще на двох літаках, які посилять авіаційні парки Повітряних сил ЗСУ та Національної Гвардії України.

Крім того, повідомляється, що "Завод 410 Цивільної авіації", у рамках дозавантаження підприємства після виконання Державного оборонного замовлення, провів капітальний ремонт ще одного Ан-26 для Національної Гвардії Республіки Казахстан та 01 листопада 2017 року передав повітряне судно замовнику.

Нагадаємо, в червні до льотного складу Збройних Сил України передали Ан-26, який після десятирічного простою пройшов ремонт та модернізацію на ДП «Завод 410 цивільної авіації».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.