НОВИНИ

Україна та Канада домовилися про співпрацю в освоєнні космосу

Сторони також обговорюють низку спільних проектів.

У Монреалі Державне космічне агентство України та Канадське космічне агентство підписали Меморандум про взаєморозуміння, який розширює співпрацю країн в авіакосмічній сфері та літакобудуванні. Про це 1 листопада повідомив Урядовий портал.

Зазначається, що документ створює нові перспективи для взаємовигідної співпраці між державами в галузі освоєння космосу.

"Це добрий знак, що сьогодні наші агентства підписують такі важливі документи. Я буду радий вітати нашу співпрацю і в літакобудуванні. Можливості України й Канади можна об’єднати і створити та впровадити конкурентний продукт і виходити на світовий ринок", – сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Згідно з повідомленням, сторони також обговорюють низку спільних проектів. Зокрема, щодо будівництва літака Ан-132, створення стартового комплексу для космічних запусків у канадській провінції Нова Скотія, а також проект кооперації канадських та українських підприємств у запуску наносупутників за допомогою ракети-носія "Мікроспейс-2".

Нагадаємо, у Канаді між прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом та його канадським колегою Джастіном Трюдо відбулася зустріч, у ході якої політики зосередилися на економічних аспектах двосторонньої співпраці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.