НОВИНИ

Росія розпочала кібер-підтримку референдуму в Шотландії – сенатор США

Ангус Кінг назвав дії РФ "складною загальнонаціональною стратегією".

У Вашингтоні під час слухань про втручання Росії в вибори США сенатор Ангус Кінг повідомив, що кібер-оперативники Російської Федерації почали роботу стосовно підтримки референдуму про незалежність у Шотландії. Про це пише The Telegraph.

За словами Кінга, Шотландія перебуває в списку цілей Кремля.

"Ми знаємо, що росіяни причетні до виборів у Франції. Ми знаємо, що вони причетні до виборів у Німеччині. Ми зараз знаємо, що вони були залучені до сепаратизму в Іспанії… І я розумію, що вони взялися за роботу у Шотландії щодо референдуму за незалежність від Великої Британії. Це складна загальнонаціональна стратегія. Вона не зупинилася та не зупиниться", - сказав він.

Напередодні Комітет з розвідки палати представників США  оприлюднив зразки повідомлень, які  "фабрика тролів" РФ поширювали під час президентських виборів 2016 року в соціальній мережі Facebook. 

Як повідомлялося, у Facеbook повідомили, що в період з 2015 року по 2017 рік зареєстровані в РФ користувачі розмістили в мережі майже 80 тис. постів, спрямованих на розкол американського суспільства щодо соціальних і політичних проблем. 

Нагадаємо, наприкінці версеня у Конгресі США запросили Facebook, Google і Twitter на публічні слухання щодо втручання РФ у вибори.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.