НОВИНИ

Стало відомо, хто заплатив за збитки, завдані державі Каськівим

Згідно з квитанцією, кошти вніс Іван Суслов.

За збитки у розмірі 7,5 мільйонів гривень, які були завдані державі екс-головою Держінвестпроекту Владиславом Каськівим, заплатив Іван Миколайович Суслов. Відповідне платіжне доручення опублікував INSIDER.

Згідно з квитанцією, Суслов вніс кошти ще 25 жовтня в Акордбанку.

Іван Суслов - президент ВАТ "Агропромислова корпорація "Сквира". Саме його родина розбудувала село Буки. Син Суслова Євген є давнім другом Каськіва.

Другий транш, а саме судову заставу у сумі 160 тисяч, заплатив такий собі Єрмолаєв Віктор Володимирович. Людина зі схожими ініціалами була двічі помічником Олександра Кузьмука в Раді. Але знайомі з Каськівим не змогли згадати, хто б це міг бути.

Як повідомлялося, 1 листопада Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід Владиславу Каськіву у вигляді арешту з правом внесення застави.

Нагадаємо, екс-голову Держінвестпроекту підозрювали в розкраданні державних коштів в 2012-2013 роках – 7,5 млн гривень за укладеним договором про надання рекламних послуг з ТОВ "Глорія", як виявилося фіктивних. У  ніч на 8 вересня 2016 року Владислава Каськіва затримали у Панамі. Згодом стало відомо, що він подав клопотання про політичний притулок у Панамі. 30 березня 2017 року йому відмовили в статусі політичного біженця. У ніч на 1 листопада екс-посадовця екстрадували з Панами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.