НОВИНИ

Міністр оборони Канади одягнув вишиванку та написав твіт українською мовою

Повідомлення із хештегом #UkrainianDayontheHill напередодні поширювали й інші урядовці Канади.

На честь "Українського дня в парламенті Канади" міністр оборони країни Харджит Саджан одягнув вишиванку та заговорив українською мовою у Twitter. Про це пише Голос Америки.

"На Парламентському пагорбі Український день! Збройні сили Канади відмінно співпрацюють з партнерами - зі Збройними силами України. Слава Україні!", - написав він.

 

 

Зазначається, що міністр оборони неодноразово відвідував Україну із робочими візитами.

"Ми вже тривалий час підтримуємо Україну з оборонною метою. Ми навчили більш як 5 тисяч українських військовослужбовців і надали вашій країні усілякої підтримки на понад 700 мільйонів канадських доларів. Також нещодавно підписали Оборонну угоду, що є ще одним кроком на шляху розбудови наших відносин і підвищення витривалості українського народу. Хочу наголосити: ми й надалі співпрацюємо і допомагаємо вам", - розповів раніше Саджан в інтерв'ю "Урядовому кур'єру".

Повідомлення із хештегом #UkrainianDayontheHill напередодні поширювали й інші урядовці Канади.

Нагадаємо, у Канаді між прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом та його канадським колегою Джастіном Трюдо відбулася зустріч, у ході якої політики зосередилися на економічних аспектах двосторонньої співпраці.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.