НОВИНИ

Державна міграційна служба відмовила Саакашвілі в статусі біженця в Україні — документ

Повідомляється, що оригінал документу екс-посадовець отримав на руки.

Державна міграційна служба відмовила екс-голові Одеської ОДА Міхеілу Саакашвілі в оформленні документів для вирішення питання про визнання біженцем. Про це повідомляє Еспресo.TV.

"Державна міграційна служба відмовила екс-голові Одеської ОДА Міхеілу Саакашвілі в оформленні документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається у повідомленні ДМС від 01.11.2017р, Саакашвілі відмовлено в оформленні документів для вирішення питання про визнання біженцем у зв’язку із "відсутністю обгрунтованих побоювань стати жертвою переслідувань за ознаками раси, віросповідання, національності, громадянства (підданства), належності до певної соціальної групи або політичних переконань, та недоведеності загрози життю чи свободі в країні походження, через побоювання застосування до Вас смертної кари чи тортур, нелюдського або такого, що принижує гідність, поводження чи покарання".

Також повідомляється, що оригінал документу Саакашвілі отримав на руки.

Як повідомлялося, генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що Державна міграційна служба відмовила Міхеїлу Саакашвілі в наданні статусу біженця. Він додав, що тепер екс-президента Грузії можна екстрадувати.

Нагадаємо, 10 вересня група народних депутатів і прихильників Міхеїла Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, підійшли до пункту пропуску "Шегині", зробили "коридор" і провели політика на українську територію. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом потрапляння на територію України Саакашвілі з його прихильниками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.