НОВИНИ

Теракт у Нью-Йорку. Підозрюваний приїхав у США, вигравши в лотерею "Green card"

У програмі Diversity Immigrant Visa (диверсифікаційна лотерея) розігруються візи, які дають право отримати статус постійного жителя країни.

Громадянин Узбекистану, підозрюваний у скоєнні теракту в Нью-Йорку, унаслідок якого загинуло вісім осіб, приїхав до США вигравши в лотерею "Green card". Про це пише американське видання Santa Monica Observer, цю тему також порушив президент США Дональд Трамп.

За інформацією, затрманий у 2010 році отримав Green card і переїхав до США. 

"Терорист приїхав в нашу країну по тому, що називається "диверсифікаційна лотерея ", дітище Чака Шумера. Я хочу, щоб (такі візи були, - Ред.) засновані на заслугах", - заявив Трамп.

Зазначимо, що президент США мав на увазі "спонсора" такої візової програми - старшого сенатора США від штату Нью-Йорк і члена Демократичної партії США Чака Шумера.

"Ми боремося за те, щоб імміграція була заснована на заслугах. Ніякої більше лотереї від демократів. Ми повинні стати набагато більш стійкими (і розумними)", - додав він.

Голова Білого дому процитував слова колишнього офіцера армійської розвідки Ентоні Шаффера про те, що "сенатор Чак Шумер допомагає імпортувати проблеми Європи".

У програмі Держдепартаменту США Diversity Immigrant Visa (диверсифікаційна лотерея) розігруються візи, які дають право отримати статус постійного жителя країни. Щорічно такі візи отримують 55 тисяч претендентів.

Нагадаємо, у середмісті Нью-Йорка, в районі Нижній Манхеттен, 31 жовтня чоловік на пікапі збив кількох людей, а потім вийшов з автівки й відкрив стрілянину. Унаслідок нападу вісім людей загинули (шестеро на місці події, а двоє померли в лікарні),  ще 11 осіб поранені