НОВИНИ

Рейд у нічному клубі в Києві. У Генштабі повідомили про 12 затриманих ухилянтів від призову

За словами полковника ЗСУ Валерія Дендебера, рішення щодо затриманих прийматимуть відповідні призовні комісії.

У Генеральному штабі Збройних сил України повідомили, що 12 затриманих у ході обшуків у нічному клубі Києва Jugendhub, ухилялися від виконання військового обов’язку. Про це заявив заступник начальника управління призову та комплектування Генштабу ЗСУ  Валерій Дендебера.  

За його словами, рішення щодо затриманих прийматимуть відповідні призовні комісії.

"Наскільки я знаю, 12 осіб було визнано такими, що ухиляються від виконання військового обов’язку. Рішення щодо них буде прийнято відповідними призовними комісіями", - зазначив він.

Дендебера додав, що затримані проходять медичні огляди та професійно-психологічні відбори з метою з’ясування обставин: призивати їх, надавати їм відстрочку або звільняти від проходження строкової служби.

Нагадаємо, в ніч на 28 жовтня правоохоронці влаштували рейд до київського нічного клубу «Jugendhub». Поліція заявила про затримання 17 людей з наркотиками. 32 відвідувачів доставлено до військкомату, оскільки, за повідомленням поліції, вони ухилялися від призову на строкову службу. Як з'ясувалося вже у військкоматі, серед утримуваних там опинилися і студенти, і навіть мешканці анексованого Криму, які не отримували жодних повісток. Крім того очевидці повідомили, що правоохоронці застосовували до них силу.

Згодом, стало відомо, що затриманих відпустили з військомату. Також хлопцям видали повістки на призовну комісію. 

Згодом повідомили, що до затриманих у військкомат не пускають адвоката і родичів, а також карету швидкої допомоги. Також адвокат Масі Найєм поширив інформацію юридичної компанії «Міллер», яка здійснює захист затриманих. Юристи проаналізували дії поліції, вказавши на порушення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.