НОВИНИ

США ввели нову заборону щодо участі в енергетичних проектах в РФ

Нові обмеження пов'язані з видобутком нафти в Росії або в приналежному морському регіоні.

Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США заборонило американським громадянам і юридичним особам без відповідного ліцензування брати участь у низці енергетичних проектів в Російській Федерації. Про це йдеться у документі Управління з контролю за іноземними активами Мінфіну США (OFAC).

За даними документа, Міністерство фінансів заборонило громадянам США забезпечувати експорт або реекспортування, прямо чи опосередковано, товарів та послуг (крім фінансових послуг), або технологій для підтримки розвідки чи видобутку для глибоководної Арктики офшорних чи сланцевих проектів.

Крім того, нові обмеження пов'язані з видобутком нафти в РФ або в приналежному морському регіоні, стосуються фізичних або юридичних громадян Росії, проти яких введено санкції США.

Наголошується, що заборона на підприємницькі проекти буде ініційована з 29 січня 2018 року.

Нагадаємо, 27 жовтня Держдеп США оприлюднив оновлений санкційний список компаній, пов'язаних з оборонними програмами і розвідкою РФ, ведення бізнесу з якими заборонено. До списку порапили 39 компаній і організацій, співпраця з якими тепер загрожує санкціями, з яких 33 підприємства з оборонного сектора і шість розвідувальних організацій і відомств.