НОВИНИ

Україна піднялася одразу на кілька позицій у рейтингу Doing Business

Один пункт у рейтингу – це можливість додатково залучити в економіку країни близько 600 млн $ інвестицій.

У загальному рейтингу Світового банку Doing Business Україна піднялася з 80-ї позиції на 76-ту. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко у Facebook.

За його словами, згідно з індикатором Отримання дозволу на будівництво Україна піднялася на 105 пунктів - з 140-позиції на 35-ту.

"За підрахунками експертів один пункт у рейтингу – це можливість додатково залучити в економіку країни близько 600 млн $ інвестицій.", - зазначив Зубко.

"Тож Україна – в ТОП-50 країн за показником «Отримання дозволів на будівництво». Це значно вплинуло на загальний рейтинг держави і є найкращим прогресом України в світі. Це - індикатор для інвесторів і збільшення притоку іноземних інвестицій в країну", - підсумував міністр.

Як повідомлялося, у січні після коригування показника 2016 року рейтинг України Doing Business повернувся до позначки 80. Позиції України покращилися в розділах «захист міноритарних інвесторів» - одразу на 30 пунктів, «підключення до систем електропостачання» - на 10 пунктів і «створення нових підприємств» - на 4 пункти. Водночас знизився рейтинг по позиціях «міжнародна торгівля» на 5 пунктів, «отримання дозволів на будівництво» на 3 пункти і «оподаткування» на 1 пункт.