НОВИНИ

У ВДВ представили нову форму для українських десантників

Українські десантники отримали нову форму, у якій блакитні берети замінили на бордові, що символізує колір крові, пролитої в боях за державний суверенітет України.

Командування Високомобільних десантних військ Збройних Сил УкраїниЗСУ представило нову форму українських десантників. Про це прес-служба відомства повідомила у понеділок, 30 жовтня.

Зазначається, що десантники отримають нову повсякденну і парадну форму,  у якій блакитні берети замінили на бордові, що символізує колір крові, пролитої в боях за державний суверенітет України. Це пов'язано з тим,  що блакитний колір беретів зберігають в "Росії і країнах, які до останнього часу були від неї залежні: Таджикистані, Казахстані, Киргизії, Вірменії, Білорусі, Україні".

"З поваги до перемог українських десантників, за нинішньої російсько-української війни, їм пропонується використовувати берет, як єдиний повсякденний і парадний головний убір. Від солдата до генерала армії. Не кашкет, а берет кольору крові, пролитої в боях за державний суверенітет, територіальну цілісність і свободу України", – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялось, в Україні розробили новий маскувальний костюм для снайперів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.