НОВИНИ

Український фільм переміг на Варшавському фестивалі

"Повітряні захисники" - це історія екіпажу транспортного військового літака AН-26, який був збитий 14 липня 2014 року над Луганськом.
 На VIII Варшавському фестивалі авіаційних фільмів “FlyFilmFestival” український документальний фільм “Повітряні захисники” зайняв перше місце. Про це повідомив  генеральний директор компанії NEXTFILM Дмитро Штаде на своїй сторінці в Facebook. 

“Перше місце серед документальних фільмів зайняв фільм “Повітряні захисники” на VIII Міжнародному фестивалі авіаційних фільмів “FlyFilmFestival”,- написав Штаде.

Він зазначив, що у конкурсній програмі фестивалю, який тривав з 26 по 28 жовтня, були обидві частини фільму.

"Повітряні захисники" - це історія екіпажу транспортного військового літака AН-26, який був збитий 14 липня 2014 року над Луганськом.

Фільм “Повітряні захисники” вже демонструвався у Варшаві у квітні цього року. Крім того, показ фільмів відбувся у кількох європейських країнах, зокрема Франції, Німеччині та Австрії. 

Режисерами фільму виступили Дмитро Пономарьов та Руслан Панасюк, які також висувався в цьому році на здобуття премії Івана Франка в галузі інформаційної діяльності.

Як повідомлялося, український фільм "Рівень чорного" Валентина Васяновича та словацько-українську стрічку "Межа" Петера Беб’яка представили у конкурсній програмі повнометражних художніх фільмів 27-го Міжнародного кінофестивалю у Коттбусі (Німеччина). 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.