НОВИНИ

У Міноборони наполягають, що відбувся рейдерський напад на військову частину під Одесою

Обіцяють подавати позов до суду після вивчення усіх документів.

Південний територіальний юридичний відділ Міністерства оборони України готує позов до суду з приводу вчиненого неділю, 29 жовтня, захоплення частини території військової частини А-3571 (військового "Шкільного аеродрому"), а також незаконного демонтажу бетонного паркана військового об'єкта та вирубування дерев. Таку заяву оприлюднив начальник Південного територіального юридичного відділу Міністерства оборони України Юрій Добров.

"Група невстановлених осіб за допомогою будівельної техніки демонтувала бетонний паркан і встановила металевий. Була викликана поліція, прибули посадові особи Військової прокуратури та Одеського гарнізону. На питання до забудовників, на підставі чого вони вчиняють неправомірні дії, а саме змінюють кордон військового містечка, нам відповіли, що мають відповідні дозволи. Проте документів не пред'явили, рекомендували звернутися із запитом", - зазначив Добров.

За словами військового юриста, "Міністерство оборони зараз вивчає ситуацію з приводу незаконного захоплення території аеродрому. Після отримання документів буде подано позов до суду. Оскільки вчинено не тільки зміну кордонів військового містечка, а й незаконну вирубку дерев, які заважали встановлювати паркан".

Раніше радник голови Нацполіції Одещини Руслан Форостяк спростував інформацію про спробу рейдерського захоплення військової частини під Одесою.

Раніше повідомлялось, що в Одесі група з 40 невідомих осіб у балаклавах 29 жовтня 2017 року близько 8:45 спробувала провести рейдерське захоплення військової частини А3571, на території якої розташовується аеродром "Шкільний".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.