НОВИНИ

Рейд у нічному клубі в Києві. Усіх затриманих відпустили з військкомату

За словами адвоката Романа Стойчева, захист затриманих наразі готується оскаржити дії правоохоронців у суді.

Затриманих в київському нічному клубі "Jugendhub" у ніч на 28 вересня відпустили з військомату. Про це Громадському повідомив адвокат затриманих Роман Стойчев.

Він зазначив, що хлопцям видали повістки на призовну комісію, а захист затриманих наразі готується оскаржити дії правоохоронців у суді.

"Ми наразі готуємося до оскарження незаконних дій щодо хлопців, які були затримані, щоб обставини їх незаконного затримання та позбавлення свободи були встановлені, та їх права буди відновлені. У правовій державі не може панувати беззаконня. Сподіваємося, що суд дасть належну оцінку діям правоохоронців та військових військомату", — розповів адвокат.

Раніше повідомлялось, що правоохоронці відпустили двох затриманих в київському нічному клубі "Jugendhub" та також вручили їм повістки. 

Нагадаємо, в ніч з 27 на 28 жовтня правоохоронці влаштували рейд до київського нічного клубу «Jugendhub». Поліція заявила про затримання 17 людей з наркотиками. 32 відвідувачів доставлено до військкомату, оскільки, за повідомленням поліції, вони ухилялися від призову на строкову службу. Як з'ясувалося вже у військкоматі, серед утримуваних там опинилися і студенти, і навіть мешканці анексованого Криму, які не отримували жодних повісток. Крім того очевидці повідомили, що правоохоронці застосовували до них силу.

Згодом повідомили, що до затриманих у військкомат не пускають адвоката і родичів, а також карету швидкої допомоги. Також адвокат Масі Найєм поширив інформацію юридичної компанії «Міллер», яка здійснює захист затриманих. Юристи проаналізували дії поліції, вказавши на порушення.

Також Київський міський військовий комісаріат оприлюднив заяву, у якій розповіли подробиці нічного рейду на київський клуб "Jugendhub". У заяві військкомату зазначили, що у нічному клубі було організовано та проведено заходи з розшуку призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.