НОВИНИ

У поліції спростували інформацію про рейдерське захоплення військової частини в Одесі

Правоохоронці повідомили, що на місце приїхали звичайні будівельники і почали роботи біля території бази, а не на ній.

Радник голови Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк спростував офіційну заяву ВСУ щодо захоплення військової частини в Одесі. Про це він розповів у ефірі одного з українських телеканалів.

За словами правоохоронців, на місце приїхали звичайні будівельники і почали роботи біля території бази, а не на ній. 

"Я хочу спростувати інформацію, поширену прес-службою. Дійсно, чергова частина отримала повідомлення з приводу зазначених дій. Поліцейські виїхали на місце і виявили, що, по-перше, будівельні роботи, про які йдеться, відбуваються на прилеглій до військової частини території, тобто за її межами. У забудовника є всі необхідні документи від органів місцевого самоврядування. Крім цього, обстеживши камери та вивчивши матеріали, ми з'ясували, що це не "тітушки" чи невстановлені особи в балаклавах, а звичайні будівельники, які облаштували свій паркан за допомогою техніки. Звичайний будівельний процес без насилля і "тітушок". Мені відомо, що конфлікт точиться давно, і основою є те, що землі, розташовані за межею огорожі військової частини, цікавлять як військовиків, так і різних ділків. Мені відомо, що міська рада виділила частину цієї землі під будівництво гіпермаркету", - заявив Форостяк.

Він також додав, що ніякого провадження поліція не відкривала, а майно, про вивезення якого заявили у військовій частині, насправді є будівельним сміттям.

Раніше повідомлялось, що в Одесі група з 40 невідомих осіб у балаклавах 29 жовтня 2017 року близько 8:45 спробувала провести рейдерське захоплення військової частини А3571, на території якої розташовується аеродром "Шкільний". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.