НОВИНИ

Україна ратифікувала угоду зі США про співробітництво у сфері науки та технологій

Відповідний документ поновлює дії угоди між урядами країн про співробітництво у сфері науки та технологій до травня 2019 року.

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про відновлення дії Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про співробітництво у сфері науки та технологій». Про це повідомила прес-служба глави держави.

Відповідний документ поновлює дії угоди між урядами країн про співробітництво у сфері науки та технологій від 4 грудня 2006 року.

Зазначається, що угода набирає чинності з дати отримання американською стороною повідомлення від української сторони про завершення всіх необхідних внутрішньодержавних процедур.

Дію українсько-американської Угоди буде відновлено на період до травня 2019 року.

Як повідомлялось, Порошенко підписав закони щодо ратифікації міжурядових угод України з Хорватією, Латвією та Туреччиною про співпрацю у сферах захисту інвестицій, міжнародних перевезень та здійснення оплачуваних видів діяльності членами сімей працівників дипломатичних представництв. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.