НОВИНИ

Рейд у нічному клубі в Києві. У військкоматі прокоментували затримання людей

У заяві військкомату зазначили, що у нічному клубі було організовано та проведено заходи з розшуку призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу.

Київський міський військовий комісаріат оприлюднив заяву, у якій розповіли подробиці нічного рейду на київський клуб "Jugendhub", під час якого було затримано 32 особи, які, за словами правоохоронців, ухилялися від призову.

"О 02:00 годині 28 жовтня представниками військового комісаріату у взаємодії з поліцією було організовано та проведено заходи з розшуку призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу (в одному з нічних клубів столиці). За результатами проведення заходу о 04:00 годині на збірний пункт Київського міського військового комісаріату доставили 32 призовника (для уточнення облікових даних та встановлення факту ухилення від призову на строкову військову службу)", - йдеться у заяві, оприлюдненій на сторінці військкомату у Facebook.

Також у відомстві зазначили, що в добровільному порядку, на ночівлю на території Київського міського збірного пункту Київського міського військового комісаріату залишилися 10 призовників.

Відповідні дії пояснюють тим, що, за результатами проведення 2-3-х етапів оповіщення, через житлово-експлуатаційні організації та поштою, до призовних дільниць районів заявилося лише 3,95% призовників, що ставить під загрозу виконання указу Президента України "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році".

Нагадаємо, в ніч з 27 на 28 жовтня правоохоронці влаштували рейд до київського нічного клубу «Jugendhub». Поліція заявила про затримання 17 людей з наркотиками. 32 відвідувачів доставлено до військкомату, оскільки, за повідомленням поліції, вони ухилялися від призову на строкову службу. Як з'ясувалося вже у військкоматі, серед утримуваних там опинилися і студенти, і навіть мешканці анексованого Криму, які не отримували жодних повісток. Крім того очевидці повідомили, що правоохоронці застосовували до них силу.

Згодом повідомили, що до затриманих у військкомат не пускають адвоката і родичів, а також карету швидкої допомоги. Також адвокат Масі Найєм поширив інформацію юридичної компанії «Міллер», яка здійснює захист затриманих. Юристи проаналізували дії поліції, вказавши на порушення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.