НОВИНИ

Курт Волкер: Я не можу уявити росіян-миротворців на Донбасі

Для спецпредставника Держдепу також важливо, аби миротворча місія була воєнізованою.

Сеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер вважає, що росіяни не можуть брати участі в миротворчій місії на Донбасі. Про це він заявив під час зустрічі з народними депутатами, пише нардеп від БПП Мустафа Найєм у Facebook, 

На запитання, чи можливо участь росіян у якості миротворців на Донбасі, Волкер відповів: "I can’t imagine it" (Я не можу це уявити - ред)".

"Він прекрасно знає настрої у суспільстві, про складне ставлення до Мінських угод та здатності росіян виконати взяті на себе зобов'язання", - написав Найєм.

Він додав, що Волкер до кінця року очікує готову резолюція ООН щодо мирної місії в Україні і, можливо, її прийняття

Нардеп зазначив, що для представника Держдепу критично важливо, аби миротворча місія була воєнізованою, а не просто моніторинговою, та діяла на ділянці українсько-російського кордону, яка зараз є окупованою.

Нагадаємо, 20 вересня президент України Петро Порошенко виступив на засіданні Ради безпеки ООН, де закликав організацію якнайшвидше ввести на Донбас миротворчу місію. Крім того, він заявив, що мандат миротворчої місії ООН повинен поширюватися на всю окуповану територію Донбасу включно з українсько-російським кордоном, а серед миротворців не може бути представників країни-агресора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.