НОВИНИ

У зону АТО відправили швейцарський бронетранспортер

У Сумах волонтери організували передачу в зону проведення АТО військового броньованого автомобіля, відновленого власними силами.

У п'ятницю, 27 жовтня, у Сумах відбулася передача в зону проведення АТО військового броньованого автомобіля, відремонтованого місцевими волонтерами.

За словами голови Сумської ОДА Миколи Клочка, швейцарський бронетранспортер уже був у зоні проведення антитерористичної операції.

"Спецавтомобіль швейцарського виробництва уже побував у зоні проведення антитерористичної операції, де його було підірвано ворогом. На щастя, екіпаж залишився неушкодженим, проте залізний товариш військовослужбовців зазнав серйозних ушкоджень і потребував ремонту. На жаль, в обласному бюджеті немає можливості профінансувати всі потреби, проте є люди, які бажають підтримати сьогодні армію. Така допомога нашим хлопцям з боку волонтерів і підприємців – це вже неабияка підмога обласній владі", – розповів він.

Голова Спілки ветеранів АТО Сумської області Юрій Удовенко зазанчив, що відновлювали військову машину колеги сумських волонтерів у Києві, які і надали частину коштів.

Також гроші допомагали збирати і учасники АТО, проте до необхідних 300 тисяч гривень не вистачало ще третини. Тому волонтери за допомогою у пошуку спонсорів звернулися до голови облдержадміністрації Миколи Клочка, на прохання якого відгукнулися небайдужі підприємці і фінансово допомогли у ремонті.

Як повідомлялось, США вирішили передати 40 медичних "Хаммерів" для потреб ЗСУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.