НОВИНИ

Зубко назвав причини несвоєчасного запуску опалення

Міністр пояснив, що технічних проблем із запуском опалення в регіонах немає, а є лише населені пункти, в яких невчасно подбали про свої фінансові зобов'язання.

Віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко заявив, що в Україні технічних проблем із запуском опалення в регіонах немає, а є лише населені пункти, в яких невчасно подбали про свої фінансові зобов'язання. Про це він 27 жовтня розповів у коментарі журналістам.

"У нас немає регіонів, які мають складнощі з запуском опалення. У нас є окремі міста, які невчасно подумали про свої фінансові зобов'язання. Те, що стосується технічної готовності, вона є стовідсоткова", - наголосив Зубко.

При цьому він наголосив, що питання, які стосуються незалежного виконання своїх обов'язків органами місцевого самоврядування, будуть вивчені та враховані урядом.

"Ми бачимо 31 млрд збільшення доходів місцевих бюджетів, які невчасно розраховуються за поставлений газ, при тому, що українці платять 92% за свої комунальні послуги", - зауважив віце-прем'єр-міністр.

Як повідмолялось, у Києві станом на 27 жовтня без централізованого опалення залишається 234 житлових будинки. При тому, що у житлові будинки столиці подавати тепло мали почати ще з 16 жовтня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.