НОВИНИ

РФ знайшла "гачок" для посилення свого військового угруповання на кордоні з Україною

Війська ЗВО, що межують з Україною, до кінця 2017 року отримають понад 1,8 тис. одиниць техніки.

Під приводом протидії Організації Північноатлантичного договору (НАТО) Російська Федерація посилює своє військове угруповання на кордоні з Україною. Про це пише УНІАН.

Міністр оборони Росії Сєргєй Шойгу на засіданні колегії Міноборони РФ заявив: «Насамперед, хочу зазначити, що військово-політична обстановка біля наших західних кордонів залишається напруженою й має тенденцію до загострення».

За його словами, у Прибалтиці і Польщі розгорнуті чотири багатонаціональні батальйонні тактичні групи НАТО загальною чисельністю до 5 тис. військовослужбовців, у Польщі та Німеччині дислокуються бронетанкова бригада і бригада армійської авіації сухопутних військ США, триває розгортання елементів системи протиракетної оборони (ПРО) США.

Крім цього, Шойгу заявив, що зростають інтенсивність і масштаб заходів оперативно-бойової підготовки збройних сил країн - членів НАТО поблизу російських кордонів: тільки за останні три місяці на території Східної Європи і Балтії минуло більше 30 навчань.

У зв'язку з цим, за його словами, війська Західного військового округу, що межує, у тому числі, з Україною, до кінця 2017 року отримають понад 1,8 тис. одиниць нової та модернізованої техніки.

«Велика увага приділяється забезпеченню військ сучасним озброєнням, військовою і спеціальною технікою. До кінця року вони отримають понад 1,8 тис. одиниць нової та модернізованої техніки, постачання якої синхронізовані з будівництвом інфраструктури для її зберігання та обслуговування», - сказав Шойгу.

Він додав, що особлива увага приділяється вдосконаленню рівня підготовки особового складу органів військового управління.

«У сформованій ситуації ми реалізуємо комплекс заходів щодо нейтралізації виникають викликів і загроз. Згідно з планом діяльності вдосконалюється бойовий склад військ Західного військового округу і система їхнього базування», - сказав Шойгу.

За його словами, в 2017 році проведено понад 20 організаційних заходів, спрямованих на підвищення бойового потенціалу округу.

Нагадаємо, посол США в РФ Джон Хантсман закликав відновити контроль України над кордоном.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.